facebook instagram znany lekarz booksy
Slide 5

O nas

hubert smulski

Hubert Smulski

Mgr psychologii od 2008 r., po warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

 

Absolwent kursu: „Podstawowy psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzinnej w WTTS” w Poznaniu. Ciągle w cyklu szkolenia

Chcę swoją profesjonalną wiedzę z zakresu psychologii a także bardzo bogate doświadczenie praktyczne, wspierane  na moim fundamencie  naukowym, przeznaczyć na pomaganie Państwu w rozwiązywaniu problemów.

Studia psychologiczne z tytułem magistra ukończyłem w 2008 r., w warszawskiej Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Jest to uczelnia uznawana w wielu rankingach uczelni psychologicznych za najlepszą tego typu uczelnię wyższą w Europie.

Moje zainteresowania naukowe skupiały się na procesach postrzegania rzeczywistości przez jednostkę, procesach poznawczych grupowych i społecznych. Wyniki moich badań były publikowane w literaturze naukowej.

Duży wpływ na moje podejście do praktyki zawodowej ma do dziś dnia moja aktywność. Poniżej krótka lista, gdzie powiązałem zakresy wyzwań z moim doświadczeniem:

  • Ocena ryzyka i odpowiedzialności – duże doświadczenie w sportach lotniczych i kitesurfingu;
  • Przestrzeganie regulacji prawnych i porządkowych, odpowiedzialność za życie innych i swoje – jestem licencjonowanym instruktorem strzelectwa;
  • Umiejętność ekspresji i wyrażania samego siebie – w czasie studiów współtworzyłem kabaret uczelniany SWPS, który uczestniczył w ogólnopolskich konkursach, brałem też udział w przygotowaniu programów telewizyjnych;
  • Umiejętność przekazywania i egzekwowania przyswojonej wiedzy – prowadziłem i prowadzę do dziś dnia szkolenia dla kilku korporacji o światowym zasięgu;
  • Empatia i altruizm – uczestniczę jako wolontariusz w przedsięwzięciach, które mają poprawić byt i funkcjonowania w życiu osobom najbardziej narażonym na niedogodności.

Tak szerokie spektrum doświadczeń zawodowych i pracy z ludźmi postanowiłem poszerzyć o dodatkową wiedzę i rozpocząłem szkolenie z terapii systemowej a także zostałem przyjęty jako członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

hubert smulski

Edyta Ignaszewska

pedagożka z 12-letnim doświadczeniem zawodowym w pracy z dziećmi w szkołach publicznych i niepublicznych. Od 5 lat pracuje w placówce terapeutycznej.

 

Wykształcenie pedagogiczne zdobywała na Uniwersytecie Wrocławskim (Pedagogika i Andragogika), ukończyła także studia magisterskie na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i Przedszkolna. Jest absolwentką studiów podyplomowych z Oligofrenopedagogiki oraz licznych szkoleń, warsztatów związanych z doskonaleniem zawodowym, min.:

  • Kurs terapii ręki I i II stopnia
  • Kurs trenera TUS I i II stopnia
  • Kurs terapeuty VR

Autorka licznych projektów edukacyjnych skierowanych do uczniów i rodziców.

Jej zainteresowania zawodowe krążą wokół pedagogiki bliskości, self-reg, M. Montessori, J. Korczaka, J. Juulsa, A. Stein.

Prywatnie jest mamą dwóch synów.

Pracuje z dziećmi oraz  rodzicami i opiekunami. Pomaga rodzinom w przezwyciężaniu trudności wychowawczych  i rozwojowych.

Prowadzi spotkania indywidualne, sesje rodzinne oraz warsztaty grupowe.